Strona Główna Kredyty Kredyty SMS

Jakie są ceny pożyczek SMS?

Autor: Tomek | Kategoria: Kredyty SMS
Pieniądze z VIA SMS

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o kredytach SMS. Niestety zazwyczaj pomijany jest prawdziwy koszt takiej formy pożyczki, a jest to bardzo istotna informacja dla klientów. W tym wpisie postaram się omówić ile kosztuje tego typu kredyt. Wszystkie informacje czerpałem z serwisu: http://pozabankowiec.pl/472/mini-credit-opinie-pytania-odpowiedzi/.

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że koszt pożyczki w dużej mierze zależy od firmy, która go oferuje. Dlatego nie będę opierał się na jednej ofercie, ale na 2 różnych, a dokładniej mówiąc na ofertach kredytowych: SMS Kredyt i VIA SMS. To uczyni mój poradnik bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt pożyczki jest zależny od czasu na jaki kredyt zaciągamy. Domyślnym okresem w przypadku kredytów SMS jest jeden miesiąc. Z tego powodu podam wam jakie są ceny kredytu na właśnie taki czas.

SMS Kredyt ma oprocentowanie o wysokości 25,5 procent. Oznacza to, że biorąc pożyczkę na dwieście złotych po miesiącu będziemy musieli oddać 251 złotych. Koszt kredytu w takim przypadku wyniesie 51 złotych.

VIA SMS ma o wiele niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 procent. Czyli pożyczając dwieście złotych będziemy musieli zapłacić 225 złotych, a koszt kredytu wyniesie dwadzieścia pięć złotych.

Tagi: kredyty, gotówka, pożyczka przez sms, pożyczka, chwilówka
Copyright © 2012 i-Kredyty