Strona Główna Kredyty Kredyty SMS

Plusy pożyczki przez SMS

Autor: Tomek | Kategoria: Kredyty SMS
Pieniądze z Kredytu

Pisząc o pożyczkach przez SMS przede wszystkim powinniśmy wymienić ich zalety, ponieważ to one powodują, że opłaca się je zaciągnąć.

Na pierwszym miejscu jestem zmuszony umieścić szybkość realizacji takiego kredytu. Mnóstwo kredytów SMS ma pół automatyczny system, który pozwala na błyskawiczne przydzielenie pożyczki. Oznacza to, że gotówkę dostaniemy praktycznie od razu, nawet gdy wyślemy wiadomość SMS w nocy.

Oczywiście szybkość przyznania pożyczki to nie jedyna zaleta takich kredytów. Niezwykle istotne jest także, że kredyty SMS nie wymagają dobrej zdolności kredytowej. Najczęściej nie są także analizowane nasze zaległości w BIK. Dzięki czemu przedstawianą pożyczkę dostaną nawet ludzie, którym pożyczać nie chcą banki.

Pieniądze z Kredytu

Ostatnim plusem pożyczek SMS jest brak potrzeby kontaktu z firmą udzielającą pożyczki poza wysłaniem kilku SMSów. Dla mnóstwa ludzi ma to ogromne znaczenie, ponieważ nie każdy lubi chodzić po bankach oraz zmagać się z panującą tam biurokracją. W kredytach przez SMS jedyne co musimy zrobić to wysłać wiadomość tekstową z swojego telefonu.

Więcej przydatnych informacji o pożyczkach przez SMS możecie znaleźć na: sms365

Tagi: kredyt, gotówka, kredyt przez sms, pożyczka
Copyright © 2012 i-Kredyty