Strona Główna Kredyty Kredyty SMS

Kredyty przez SMS

Autor: Tomek | Kategoria: Kredyty SMS
Gotówka

Pożyczki poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je opisać w tej kategorii, żeby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Największą zaletą takich pożyczek jest niezwykła łatwość ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka smsów i pieniądze znajdą się na naszym rachunku bankowym. Niestety w momencie kiedy taka forma pożyczki wchodziła na rynek cena takiej kredytu była bardzo duża, z tego powodu bardzo dużo ludzi zraziło się do pożyczki przez SMS.

Należy jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i pożyczki SMS posiadają już oprocentowanie podobne do normalnych chwilówek. Możecie się o tym przekonać odwiedzając stronę www: sms kredyt.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie musimy się bać takich kredytów oraz możemy z nich korzystać gdy zabraknie nam gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która udziela takich pożyczek warto wykonać analizę rynku, ponieważ różnice w ofertach poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Musimy też pamiętać, że kredyty SMS są przyznawane na bardzo krótki czas. Najczęściej na 1 miesiąc. Oczywiście istnieje opcja przedłużenia terminu spłaty, ale jest związana z dodatkowymi kosztami.

Tagi: pożyczki, kredyt, sms, gotówka
Copyright © 2012 i-Kredyty