Strona Główna Kredyty Kredyty SMS

Zalety debetu na koncie osobistym

Autor: Tomek | Kategoria: Kredyty
Bocian pożyczki

Kredyty gotówkowe to doskonały sposób na nabycie droższych produktów albo zagwarantowanie sobie płynności finansowej w trakcie cięższych miesięcy. Jednak częste wnioskowanie o pożyczkę może być dość niewygodne, ponieważ wiąże się z koniecznością odwiedzania banku i za każdym razem podpisywania umów. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość debetu na rachunku osobistym.

Możliwość debetu na koncie bankowym daje nam możliwość skorzystania z pieniędzy, których nie posiadamy, czyli teoretycznie działa jak kredyt. Jednak po nadprogramowe pieniądze jesteśmy w stanie sięgnąć w dowolnym czasie bez konieczności kontaktu z bankiem oraz czekania na rozpatrzenie naszego wniosku. Starczy, że raz podpiszemy umowę o debet na koncie i będziemy mogli z niego korzystać przez wiele lat.

Bocian pożyczki

Oczywiście debet na koncie osobistym ma też inne zalety. Najważniejszą zaletą jest nieduże oprocentowanie takiego kredytu. Dzięki temu koszt pożyczki w postaci debetu jest o wiele mniejszy niż koszt standardowego kredytu gotówkowego. Zaletą jest także brak konieczności spłaty debetu w każdym miesiącu. Oznacza to, że możemy w tej chwili zadłużyć się, a uregulować ten dług dopiero za kilkanaście tygodni.

Jednak debet na rachunki bankowym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim czytelnikom polecam kredyt Bocian: http://pozabankowiec.pl/455/bocian-pozyczki-tani-urlop/

Tagi: debet, konto osobiste, kredyty gotówkowe, pożyczki, oprocentowanie, zadłużenie
Copyright © 2012 i-Kredyty