Strona Główna Kredyty Kredyty SMS

Zadbaj o swoją przyszłość finansową już dzisiaj

Autor: Tomek | Kategoria: Kredyty
Kredyt

Każdemu marzy się bogactwo, ale tylko pojedyncze osoby są uświadomieni, że ich przyszłość finansowa w znaczącym stopniu zależy od teraz podejmowanych decyzji. Jeśli chcemy w niedalekiej przyszłości polepszyć swoje zdolności finansowe to nie możemy tego przekładać na później tylko musimy zająć się tym natychmiast. Polepszenie swojej przyszłości finansowej nie jest tak trudnym zadaniem jak wydaje się na pierwszy rzut oka, musimy tylko przestrzegać określonych reguł, które postaram się omówić w tym artykule.

Wyżej wspomniane reguły polegają przede wszystkim na oszczędnościach i unikaniu pożyczek z oprocentowaniem. Niestety w aktualnych czasach bardzo modne jest życie na kredyt. Wszyscy chcemy żyć ponad swoim stanem, a duża oferta pożyczek przeróżnych banków umożliwia to, więc bardzo dużo osób decyduje się na finansowanie kosztownych zakupów kredytami zamiast zaoszczędzić gotówkę oraz robić zakupy dopiero gdy uzbiera się odpowiednia suma.

Kredyt

Jednak kredyty gotówkowe nie są tak doskonałe jak w ulotkach reklamowych. Przede wszystkim musimy zapamiętać, że kredyty bankowe w rzeczywistości nic nam nie dają, a jedynie podnoszą koszt dóbr, które kupujemy. Choć dzięki pożyczkom możemy coś nabyć o wiele szybciej niż jeślibyśmy korzystali jedynie z swoich oszczędności. Jeśli zdołamy przezwyciężyć chęć szybkiego posiadania i zamiast brać niezliczone pożyczki bankowe będziemy odkładać pieniądze to już po kilkunastu miesiącach zobaczymy ogromną poprawę naszych finansów.

Tagi: kredyty, oszczędności, zadłużenie, środki finansowe, finanse, przyszłość
Copyright © 2012 i-Kredyty