Strona Główna Kredyty Kredyty SMS

Kiedy złożyć wniosek o pożyczkę bankową?

Autor: Tomek | Kategoria: Kredyty
Doradca Kredytowy

Kredyty bankowe to doskonały sposób na finansowanie niespodziewanych, lecz pilnych kosztów. Mimo to zanim zaciągniemy kredyt bankowy powinniśmy uświadomić sobie, że jest on związany z dość sporymi kosztami. Oprocentowanie pożyczek bankowych mimo iż jest na najmniejszym poziomie od wielu lat to ciągle jest duże. Decydując się na pożyczkę gotówkową z dłuższym terminem spłaty będziemy zmuszeni spłacić nawet kilka razy więcej niż pożyczyliśmy. Z tego powodu musimy sięgać po kredyty dopiero gdy nie mamy innego wyjścia.

Zanim weźmiemy pożyczkę bankową powinniśmy poszukać gotówki gdzieś indziej, przykładowo u znajomych. Pożyczka u przyjaciół ma tą zaletę, że musimy zwrócić dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Jest to więc całkowicie darmowa forma pożyczki, lecz niestety nie wszyscy możemy sobie na nią pozwolić. Gdy nikt z znajomych nie pożyczy nam pieniędzy prawdopodobnie będziemy musieli udać się do banku.

Doradca Kredytowy

Jeśli jednak nie widzisz innej możliwości od zaciągnięcia kredytu to polecam Ci pożyczkę Optima. Witryna: optima pożyczki zawiera wszelkie dane jakie potrzebujesz o tej pożyczce.

Powinniśmy także zastanowić się czy faktycznie potrzebujemy pożyczki. Jeśli wydatek nie jest pilny o wiele lepiej poczekać 2-3 miesiące i przez ten czas odłożyć trochę gotówki. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie, ale tak samo jak z pożyczaniem od przyjaciół, nie zawsze jest to możliwe.

Tagi: kredyt, pożyczki, bankowość, oprocentowanie, pożyczka bankowa, finanse
Copyright © 2012 i-Kredyty